Curt Sjöberg oljemålning
2012-03-12
124660
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SJÖBERG, Curt (1911-87): "Landsort-Västerhamn", signerad och daterad C. Sjöberg -76, olja på duk, 27x35 cm