Harald Lindberg oljemålning
2012-03-08
124629
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDBERG, Harald (1901-76): Vintermotiv, signerad och daterad Harald Lindberg Aspås -44 , olja på duk, 55x64 cm