Byrå rokoko
2012-03-08
124594
| Klubbat belopp | 17 000 SEK |
| Utropspris | 20 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, rokoko, 1700-tal, valnötsfanér, höjd 82, 101x54 cm
Senare skiva och lås, skador, slitage, nyckel saknas