Hamnmotiv oljemålning
2012-03-08
124552
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, signerad, olja på pannå, 19x40 cm
Färgbortfall, krackeleringar