Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum
2012-03-09
124530
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV 50/100, färgcarborundum, 73x65 cm