Beppe Wolgers oljemålning
2012-03-07
124523
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WOLGERS, Beppe, (1928-86), Hund på sommaräng, signerad Beppe Wolgers, olja på duk, 33x46 cm