Collijn Olja
2012-03-07
124496
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COLLIJN, Per (1878-1961): Stockholm, signerad P. Collijn, olja på duk, 39x50 cm