Bägare i silver
2012-03-20
124467
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BÄGARE, silver, Anders Schotte, Uddevalla 1772, invändigt med spår av förgyllning, höjd 16,5 cm
Fot med spår av lagning