Skålfat i porslin
2012-03-07
124455
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille vertefärger, diameter 26 cm
Tillverkningsdefekt, sprickor, nagg