Jan Naliwajko blandteknik
2012-03-06
124448
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Komposition, signerad och daterad 1992, blandteknik med applikationer på papper, 36x22 cm