Philip Allen oljemålning
2012-03-07
124441
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ALLEN, Philip (samtida):"Mars and Venus", signerad a tergo, olja på duk, 195x168 cm
Duklagning