Gottfrid Kallstenius oljemålning
2012-03-08
124395
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1938): Höstbacke, signerad och daterad G. Kallstenius 1910, olja på duk, 94x97 cm