Akvarell 1800-tal
2012-03-08
124393
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, (1800-tal): Soldatporträtt, signerad och daterad 81, akvarell, 37x22 cm