Japanska böcker
2012-03-11
124376
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, illustrerade japanska böcker, 7 st, 1800-tal
Varierande slitage