Kina 1800/1900-tal blandtekniker
2012-03-08
124371
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1800/1900-tal): (2) Porträtt, blandteknik på rispapper, 29x18 cm
Skador