Kuniyoshi träsnitt
2012-03-11
124349
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KUNIYOSHI (1798-1861): 2 st: Shunga, signerade Ichiyûsai
Kuniyoshi ga, 9x12 resp 9x12,5 cm, oramade
Proveniens: auctionukiyoe.com 2001
Fläckar