Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): "Nixon Visions - Gevalia dricks mest", färgoffset, 1971, signerad och daterad Kjartan -71 (blekt signatur), ea, 68x50 cm
Blekt
124339
2012-03-11