Anna Palm akvarell
2012-03-07
124329
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PALM, Anna (1859-1924):Strand med fiskare, signerad Anna Palm, akvarell, 24x34 cm