Klubbat för:
7 000 SEK
800 SEK
KASAMATSU, Shiro (1898-1991): The Main Gate of Zozoji Temple, ca 1954, ur Åtta scener från Tokyo, signerad Shiro Kasamatsui, förläggare Unsodo, 40x27 cm, Proveniens: Auktionsverket 1985
124276
2012-03-11