Litografi Reinhold Ljunggren
2012-03-06
124231
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Fönsterutsikt, signerad R. Ljunggren 72/400, litografi, 23x20