Carl Larsson litografi
2012-03-06
124139
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARSSON, Carl (1853-1919): "Den glada festen", signerad i plåten, 1886, litografi, 35x28cm, Hjert & Hjert nr 5
gulnader, fläck