Ivar Morsing oljemålning
2012-03-05
124135
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Ivar (född 1919): Stilleben med krus och citroner, signerad I Morsing, olja på pannå, 30x34,5 cm