Harald Lindberg akvarell
2012-03-05
124129
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDBERG, Harald (1901-1976): Blomster, signerad och daterad -60, akvarell, 56x74 cm