Börje Sandelin etsning
2012-03-08
124117
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SANDELIN, Börje (1926-1970): Flicka i dörröppning, signerad Sandelin, 72/150, etsning, 20x15 cm