Martin Åberg oljemålning
2012-03-05
124107
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅBERG, Martin (1888-1946): Ensam häst, signerad och daterad 1938, olja på pannå, 33x40 cm