Eric Elfvén oljemålning
2012-03-05
124096
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELFVÉN, Eric (1921-2008): Stilleben med frukter, signerad E Elvfén, olja på pannå, 40x49 cm