Tage Hedqvist oljemålning
2012-03-05
124094
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Varvet Sandhamn", signerad och daterad 50, olja på duk, 29x60 cm