Alvar Jansson oljemålning
2012-03-05
124072
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JANSSON, Alvar (1922-1990): Stilleben med kanna, signerad A Jansson, olja på duk, 55x50 cm
Smärre färgbortfall