Gösta Nordblad oljemålning
2012-03-05
124063
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDBLAD, Gösta (1897-1940): Fjällbacka, signerad Nordblad, 1938, olja på pannå, 60x70 cm, med dedikation
Märken efter ram