A.Bernard oljemålning
2012-03-04
124002
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNARD, A: Blomsterstilleben, signerad A Bernard, omkring 1900, olja på duk, 50x68 cm