A Bernard oljemålning
2012-03-04
124001
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNARD, A: Blomsterstilleben, signerad A Bernard, omkring 1900, olja på duk, 41x61 cm