Lars Norrman akvarell
2012-03-04
123976
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): I ateljén, signerad Lars Norrman, akvarell, 11x16 cm