Georg Pauli blyertsteckning
2012-03-04
123970
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PAULI, Georg (1855-1935): "Efter badet", monogramsignerad GP, utförd omkring 1902, blyerts, 26x18 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Hål efter häftstift