Georg Pauli akvarell
2012-03-04
123958
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PAULI, Georg (1855-1935): Sagomotiv, monogramsignerad GP, akvarell, 36x45 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Fläckar, vågigt papper, hål efter häftstift