Georg Pauli akvarell
2012-03-04
123936
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PAULI, Georg (1855-1935): Motiv från Tyresö, signerad och daterad G Pauli 99 (1899), akvarell, 25,5x50 cm, oramad
Proveniens: Konstnärens familj