Pierre Clausen grafiska blad
2012-03-03
123796
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAUSEN Pierre (född 1971) (2) Landscape IV samt Shadows IV, signerade och numrerade 26/90, giclée, bladstorlek 28x36 cm vardera