Björn Hallström oljemålning
2012-03-03
123779
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLSTRÖM, Björn (1916-1982): Fransk bygata, signerad och daterad Björn Hallström -50, olja på duk 38x55 cm