Bordslampor i porslin Kina
2012-03-03
123739
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd till fästet 28-33 cm
Ena med bottenlagning