Tallrikar Kina 1800-tal
2012-03-02
123696
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 15 st, DJUPA TALLRIKAR, 10 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått
Nagg, sprickor