Th Gerhard akvarell
2012-03-02
123631
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GERHARD, Th, omkring 1900, alplandskap med figurer, akvarell, signerad Th Gerhard, 20x27 cm