Ragnar von Holten collage
2012-03-03
123615
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLTEN, Ragnar von (1934-2009): "Rymmare och fastlagare", signerad och daterad 71, collage, 23x33 cm