Roberto Matta litografi
2012-03-03
123589
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad, 45/100, färglitografi, 88x64 cm