Oljemålning sittande modell
2012-03-01
123548
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sittande modell, otydligt signerad, olja på duk, 49x60 cm