Oljemålning kvinna med hund
2012-03-01
123543
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinna med hund, otydligt signerad, olja på duk, 61x50 cm