Joakim Ericsson oljemålning
2012-03-02
123541
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERICSSON, Joakim (född 1972): Landskap från Stockholm, monogramsignerad och daterad JE 01, olja på pannå, 18,5x14 cm