Stellan Mörner akvarell
2012-03-02
123506
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
MÖRNER, Stellan (1896-1979): Soluppgång, signerad Mörner -61, akvarell, 34x47 cm