Rune Jansson olja
2012-03-02
123502
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JANSSON, Rune (född 1918): "Elementen skiljas", signerad och daterad Rune Jansson 54, olja på duk, 34x41 cm