Olle Nordberg oljemålning
2012-03-02
123500
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Dans", signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 33x24 cm