Oskar Bergman akvarell
2012-03-02
123498
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Utsikt från ett fönster, med blommor och frukter, signerad Oskar Bergman, 4 öre, akvarell, 22x27 cm