Rinnevou färglitografi
2012-03-02
123484
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RINNEVUO, Lisa (född 1972): Figurkomposition, signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, 151/230, 31x45 cm